Bünyemizde bulunan profesyonel ekibimizle havadan video çekimi, timelapse ve mövi steadicam çekimleri yapılarak sinema, dizi, reklam ve tanıtım filmleri için en iyi görseller sağlanır. Çekilmiş olan görüntüler Editör ve Sanat Yönetmenimiz tarafından kurgulanır, ekibimizin post prodüksiyon sürecini tamamlar ve film en son teslim haline getirilir.

Video Prodüksiyon

Sanal Tur ziyaretçilerin kurum veya mekanınızı interaktif olarak gezebilmesini sağlar. Özel ekipmanlarla farklı açılardan çekilen fotoğraflar birleştirilip mekanın panoramik görüntüleri elde edilir. Elde edilen görüntüler internet ortamına aktarılır ve ziyaretçilerin 360 derece mekanı görüntülemesini, içini ve dışını gezmesini, mekan hakkında ayrıntılı bilgi edinmesini sağlar. Referanslarımızda da görebileceğiniz gibi bir görüntüden diğer bir görüntüye geçebilir, menüden gitmek istediğiniz yeri seçip detayları görmek için sahneyi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Tüm işletim sistemlerinde ve tüm browserlarda sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Sanal Tur

Havadan görüntülemede fotoğraf ekipmanları hava araçları üzerine yerleştirilir (Cihazların desteklediği kilo ve ebatlarda) ve normal helikopterin alçalamadığı yerlerden bile yüksek çözünürlükte görüntü elde edilir. (Uçuş yükseklikleri operatörün inisiyatifindedir, çekim alanı ve hava durumu baz alınır).

Havadan Görüntüleme

Profesyonel fotoğrafçılarımızla mekanın fotoğraflarının çekilmesidir. Proje sonunda fotoğrafların yayın hakları proje sahibine teslim edilir.

Fotoğraf

Ürünü her yönü ile 360 ° döndürerek görüntülenmesidir. Mouse yardımıyla ürünü döndürmenizi, yakınlaştırıp uzaklaştırarak her yönüyle incelemenizi sağlar. 360 ° Ürün görselleri, web siteleri, e-ticaret siteleri, e-kataloglarda sunulan görselin tanıtımında fark katar.

360° Ürün

Mobil Uygulama