Yayın hayatıyla yola çıktığımız ve turizm ayağında başarılara imza attığımız kuruluşumuzda Abc Grup olarak dijital medyada da tam kapsamlı prodüksiyon hizmeti vermeye başladık. Abc Grup Dijital Medya dinamik ve yenilikçi ekibiyle  çalıştığı kurumlara teknolojiyi ve tasarımı birleştirerek en özgün ve yenilikçi hizmeti sağlamayı amaçlar.

Ürün ve etkinlikleriniz için VIP çekimler, havadan fotoğraf ve video çekimi, mekanınızın içini ve dışını tanıtacak 360º sanal tur, sanal gerçeklik ve mobil uygulamalarımız ile verdiğimiz hizmet tam 360 derecedir. Yaratıcı ve genç yetenekleri bünyesine katarak büyüyen ajansımızda kararlar ekibimizin kolektif deneyiminden faydalanılarak karşılıklı alınır ve hemen uygulamaya geçirilir. Biz Abc Grup olarak daha önce yapılmamış olanı arıyor ve kuruluşunuzun ihtiyacına en uygun çözümü mümkün olan en kısa sürede sağlamayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar Türkiye’nin ileri gelen markalarıyla çalışırken iletişime dayalı, dürüst ve uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaçladık. Bu doğrultuda çalıştığımız alanlarda iyi izler bırakarak yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonra da Abc Grup Dijital Medya olarak prodüksiyon ve multimedyada iyi projelere imza atmaya devam edeceğiz.